ARHM-1502036LJ
★★★★★ 5.0 121 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by realtorbuds.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
LEJA TOOLS HM-1502036LJ - Sierra circular HM Standard 2000 - Ø 150 mm - Ancho diente 2,4 mm - Eje 20 mm
  • Easy to use: Convenient and simple use
  • High quality product
  • Value for money
Color Black
Model ARHM-1502036LJ
Brand Name Leja Tools
Style Name Compact
Unit Count 1.0 Count
Part Number HYG-8714418013867
Manufacturer Leja Tools
Item Type Name ARHM-1502036LJ
Included Components Components included
Global Trade Identification Number 08714418013867
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
5 out of 5
★★★★★
121 ratings | 50 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
90% (109)
4 stars
0% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (12)