MODOTAP1.75-BK A Pillar Roll Cage Mount 1.75"
★★★★★ 4.7 147 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by realtorbuds.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Open Trail Roll Cage Mounts offer multiple style mounting options to mount single LED lights, marker lights or flags. Available for 1.5", 1.75" and 2" diameters.
  • A-Pillar (front angled) mount for single LED lights
Brand Open Trail
Model Open Trail MODOTAP1.75-BK
Exterior Painted
Item Weight 4.2 ounces
Manufacturer Open Trail
Item model number MODOTAP1.75-BK
Product Dimensions 3 x 4.2 x 1.5 inches
Manufacturer Part Number MODOTAP1.75-BK
Is Discontinued By Manufacturer No
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
147 ratings | 60 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (126)
4 stars
2% (3)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (15)